دوره آواز سنتی

دوره آواز سنتی

تمام کلاس های این ماه

این نمونه متن برای گذاشتن در نوشته است.

تاریخ زمان مدت زمان کلاس ها استاد قیمت رزرواسیون

دوره آواز سنتی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دوره آواز ایرانی

در کلاس آواز ایرانی صدای مهرورزان تمام سعی ما این است تا با استفاده از امکانات و روش های نوین و کارآمد آموزشی همه آنچه را که برای تبدیل شدن به یک خواننده خوب موسیقی ایرانی لازم است در اختیار شما بگذاریم.

(برای تفاوت آواز ایرانی با آواز پاپ به مقاله مربوطه مراجعه کنید)

چه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند؟

  • افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی باخوانندگی و یا آواز ندارند.
  • افرادی که دارای سابقه کوتاه یا بلند مدت در یادگیری آواز داشته اند.

سن: از ۱۸ سال به بالا امکان استفاده از کلاس ها را دارند هر چند برای هر مقطع سنی برنامه آموزشی متناسب با آن سن تدریس خواهد شد. (در موارد خاص با تشخیص معلم از سنین زیر۱۸سال)

محتوای آموزشی دوره : کل دوره آموزشی ، به سه دوره مقدماتی و متوسطه و پیشرفته تقسیم شده است هدف اصلی این دوره در نخستین گام حفظ و افزایش علاقه و انگیزه لازم برای ادامه مراحل آتی و ایجاد پایه های درست و محکم خوانندگی است  تا با تکیه به این پایه ها  بتوانید  دوره های پیشرفته تر را براحتی بگذرانید .

ساختار آموزشی کلاس آواز

در مرحله مقدماتی با توضیحات مختصر و کاملأ قابل فهم از موسیقی و آواز ایرانی با اسامی دستگاهها و نحوه ی طبقه بندی آنها همچنین با اصطلاحاتی موجود در آواز ایرانی آشنا خواهید شد سپس روی تمرین های تربیت شنوایی و صحیح خواندن نتها و صدا ها تمرکز می شود که این مرحله تا دستیابی به سطح مطلوب ادامه خواهد. خواندن تصنیفهای ریتمیک ساده با همراهی تنبک در دستگاه های مختلف برای پیدا کردن جای صدای هنرجو و آشنا شدن با فضاها و ملودی های دستگاههای موسیقی ایرانی و تقویت و ارتقا فهم ریتمیک هنرجویان در تصنیف خوانی از سایر سرفصل های آموزشی این دوره است. در ادامه و در سطح متوسطه روی گوشه های ساده و اصلی ردیف های آوازی و تحریر های پایه ای آواز ایرانی کار خواهد شد و در سطح پیشرفته با از طریق گوشه ها و تصنیف های پیشرفته تر با ظرایف و پیچیدگی های آواز ایرانی مبانی بداهه خوانی ،ساز و آماز و اجرا بهمراه ارکستر آشنا خواهید شد و بمرور از طریق آنالیز و تعمق در آثار بزرگان موسیقی ایرانی توانایی بداهه خوانی که عالی ترین سطح آواز  و موسیقی ایرانی است را ارتقا خواهید داد.