مهدی قدیمی
  • مهدی قدیمی

    مهدی قدیمی

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مهدی قدیمی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مهدی قدیمی

تمام مطالب آموزشی بر اساس سیستم ارزشیابی انجمن مدارس وابسته سلطنتی موسیقی ( ای. بی. آر. اس. ام ) طی آزمون های فصلی تحت بررسی قرار میگیرند و با استاندارد های این آزمون جهانی تطبیق داده میشوند تا هنرجو بتواند پس از گذراندن گرید پنج و هشت این سیستم در صورت تمایل برای اخذ دیپلم ( ای. بی آر. اس. ام ) اقدام کند. سیلابس های درسی کلاسم بر اساس اجراهای دوره ای هر دوماه یکبار طراحی شده است تا هنرجویان در عمل مهارت های خود را به چالش بکشند و خود را ارتقا بدهند و همچنین نشاط و جذابیت مسیر آموزشی برای ایشان هر چه بیشتر باشد که این اجراها برای نوازندگان مبتدی تر بر اساس قطعات استاندارد  رسیتال آلبوم های پروفسور ساسمنهاوس و دکتر شینیجی سوزوکی انجام میپذیرد و برای هنرجویان پیشرفته بر اساس بررسی آثار مشهور ادبیات ویلن کلاسیک رپرتوار اجرایی انتخاب میشود.در این میان از کتاب های کتاب هایی همچون متد سوزوکی و اتود های استاندارد همچون ولفارت ، کایزر ، کروتزر ، مازاس ، فیوریلو  و در ادامه کاپریس های رد و دنت بهره خواهیم گرفت. همچنین تکنیک های نوازندگی نه به شکل تقلیدی که به شکل تشریحی تدریس میشوند و دانش نوازندگی به هنرجو تزریق میشود و از طریق یک پداگوژی خود آگاه هنرجو با مهارت های نوازندگی رو به رو میشود که حاصل تجربیاتی است که طی چند قرن پداگوژی ویلن در عمل آزموده شده و حاصل مطالعات و بررسی های بسیار میباشد که در این شیوه به متد های مرجع لئوپلد اوئر و هنریک وینیاوسکی ، یوزف یواخیم ، یهودی منوهین ، ایوان گالامیان ، دوروتی دیلی ، سایمون فیشر و مکتب فرانسه بلژیکی اوژن ایزایی استناد میشود.

– بررسی و تدریس رپرتوار استاندارد ویلن کلاسیک و آثار آهنگسازان بزرگ از دوره باروک تا معاصر در دستور کار تدریس قرار میگیرد به نحوی که به شکل درست و آکادمیک مسائل استاتیک و سبک شناسی هر قطعه به شکل صحیح تدریس شود.

سخن مدرس

مواردی که من در کلاس های خودم به آنها اهمیت بیشتری میدهم : گرم کردن صدا ،روش درست تنفس دیافراگمی ،حالت بدن در خواندن، رها بودن و آزاد بودن کامل حنجره و اندام بدن در آواز خواندن،پرهیز از سفت کردن عضلات مخصوصا عضلات گردن توسط هنرجو هنگام آواز خواندن،ایجاد فضا سازی ذهنی و کاربردی در هنگام خواندن آواز برای هنرجو، تمرین های بسیار مهم برای رسیدن به صدای زیبا و بدون فشار روی حنجره ، آموزش تکنیک های آوازی و تحریر های درست و مختص به سبک مورد نظر در تنالیته ها و گام های مختلف، آشنایی با حروف صامت و صدادار و اجرای درست آنها توسط هنرجو ،اجرای رپرتوار های آوازی مربوط به سبک های مورد نظر توسط هنرجو در این میان همواره سعی خواهم کرد تا از طریق برگزاری جلسات گروهی هر سه ماه یک بار هنرجویان به اجرای آموخته های خود می پردازند و ازاین طریق امکان محک زدن آموخته هایشان را خواهند داشت  همچنین اعتماد بنفس لازم برای اجرای جلوی جمع  راکه از مهمترین موارد برای هر خواننده ایست بمرور بدست خواهند آورد.

فعالیت های اجرایی

برگزاری کنسرت در سالن های رودکی ، تالار وحدت ، فرهنگسرای نیاوران و فرهنگسرای بهمن با ارکستر های متعدد و همکاری با ارکستر سینفونیا به رهبری مهدی قاسمی به عنوان کنسرت مایستر

و برگزاری کنسرت با این ارکستر در تالار نیاوران به عنوان نوازنده سولیست

برگزاری رسیتال ویلن-پیانو، ویلن-ویلن ، ویلن- گیتار در تالارهای متعدد و اجرای این برنامه ها در فضای آکادمیک موسیقی کشور در دانشگاه هنر تهران

سابقه عضویت در ارکستر زهی پارسیان و همکاری با این ارکستر

سرپرست و نوازنده ویلن  آنسامبل تهران

اساتید دیگر