میلاد قریشی
  • میلاد قریشی

    میلاد قریشی

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

میلاد قریشی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

میلاد قریشی

میلاد قریشی نوازنده کوزه،دف،ناغاره،بندیر ، ادو و داربوکا مدت ۱۵ سال است  که موسیقی را بصورت حرفه ای دنبال می کند.  وی از محضر اساتیدی چون ارژنگ کامکار، حمید قنبری و و پژمان حدادی (تمبک) و شاهو عندلیبی (دف) و شایان ریاحی (کاخن) بهره جست . سازهای ناغارا و دایره و ریتم های آذربایجان را همراه با استاد وحید اسدالهی و سازهای کوبه ای جهانی را نزد استاد حکیم لودین آموخت.

میلاد قریشی مدرس تنبک

فعالیت های اجرایی

برگزاری ورکشاپ آشنایی باسازهای کوبه ای ایران در هندوستان

شرکت در فستیوال دیاف ۲۰۱۴ در دهلی

حضور در آلبوم های “در دام ریتم” به آهنگسازی حمید قنبری به همراه گروه “کلون زمان” و مصباح قمصری، گول هه نار” به آهنگسازی سینا مراد پور و پویا سدری و خوانندگی یداله نصیری به همراه اساتید اردشیر و ارسلان کامکار، چنگ (وحید تاج)،بانگ نو (نسترن هاشمی)،گردون (آزاد میرزاپور)،کلون طمان (حمید قنبری)،آلبوم تصویری شوانی شوانی(گروه آوای عندلیب)،دونوازی سنتور سازهای کوبه ای بهمراه رامین صفایی،دونوازی تنبور با سازهای کوبه ای بهمراه فرید الهامی،اجراهای زنده از شبکه های مختلف تلویزیونی ،همکاری در انتشار کتاب شور انگیز (رامین صفایی)، مقام دوم جشنواره موسیقی فجر ۹۱ با گروه چنگ،پایه گذار تریو حجم

اساتید دیگر