سعید رضایت
  • سعید رضایت

    سعید رضایت

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سعید رضایت

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سعید رضایت

مدرس دانشگاه،آهنگساز، خواننده و مدرس آواز و صدا سازی، رهبر کر و ارکستر مدت بیش از ۲۵ سال است که موسیقی را بصورت حرفه ای دنبال می کند از سن ۱۳ سالگی موسیقی را با فراگیری ساز سنتور آغاز کرد بعد از ۳ سال به دلیل گرایش به آهنگسازی ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی برگزید و هم زمان به آموختن مباحث نظری موسیقی و مبانی آهنگ سازی تحت نظر هنرمندان برجسته این رشته از جمله فرهاد فخرالدینی ، حسین دهلوی ، محسن الهامیان ، شریف لطفی ، هما افسری ، امیر اسلامی و هوشیار خیام پرداخت. وی همچنین از سال ۱۳۷۸ در زمینه صدا سازی و آواز کلاسیک زیر نظر اساتید این رشته به فعالیت و آموزش پرداخت و شرکت در مستر کلاسهای اساتید مدعو از کشورهای روسیه ، گرجستان ، اتریش ، ارمنستان و … از دیگر فعالیت های ایشان میباشد. وی از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۲ به عنوان سرپرست و مربی با گروه کر ارسباران همکاری کرد ،که نتیجه این همکاری برگزاری اجراها و کنسرتهای زیادی در سالن های شهر تهران از جمله وحدت رودکی و ارسباران حوزه هنری ایوان شمس برج میلاد و صدا و سیما و وزارت کشور میباشد وی همچنین رهبری گروه کر بانوان آوای اندیشه که بزرگ ترین گروه بانوان کشور میباشد را بر عهده دارد و همچنین گروه آواهای ماندگار با بیش از ۱۴ سال سابقه اجرا. ایشان در حال حاضر به عنوان مدرس با دانشگاه جامع علمی کاربردی همکاری می کنند. سعید رضایت دانش آموخته رشته موسیقی در مقطع کارشناسی است و در زمینه ساخت موسیقی فیلم ، تئاتر و رهبری ارکستر فعالیت مداوم دارد. ساخت موسیقی برای ده ها اثر تئاتر و فیلم کوتاه از دیگر فعالیت های ایشان است و کسب رتبه اول آهنگسازی درجشنواره سراسری تئاتر کشور از موفقیت ایشان در سال ۹۲ می باشد. لازم به ذکر است ایشان در سال ۹۴ با حضور در فستیوال بین المللی موسیقی ارمنستان در بخش اواز اکادمیک موفق به کسب مقام دوم گردید. وی عضو درجه یک خانه موسیقی میباشد و دارای کارت صلاحیت تدریس همچنین مدرس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیش از ۱۳ سال سابقه تدریس میباشد. سعید رضایت کارشناس موسیقی منطقه ۷ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران میباشد و مدیر مسئول کانون موسیقی منطقه هفت شهرداری تهران. تدریس و همکاری با ده ها اموزشگاه موسیقی درجه یک در تهران از دیگر فعالیت های ایشان است.

 

 

اساتید دیگر