میلاد رضا
  • میلاد رضا

    میلاد رضا

    میلاد رضا مدرس آواز پاپ و صدا سازی

میلاد رضا

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

میلاد رضا

خواننده و مدرس آواز، صدا سازی و طراح اصول متد تخصصی آواز پاپ «spps» مدت بیست و یک سال است که موسیقی را بصورت حرفه ای دنبال می کند و مدت پانزده سال مشغول به تدریس موسیقی می باشند. مهمترین فعالیت های اجرایی ایشان کنسرت هوران به سرپرستی استاد بهروز قهاری ، به عنوان خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده ،از موسسین و خواننده  ارکستر رودین که کنسرت های داخلی متعددی را بهمراه این ارکستر بر روی صحنه برده اند. همکاری در آلبوم رودین بعنوان خواننده از دیگر فعالیت های ایشان می باشد.نشر آلبوم سرمست به خوانندگی محمد معتمدی به عنوان آهنگساز و سرپرست گروه کر از آثار وی می باشد. همچنین از وی ترک های متعددی چون چند دقیقه، عشق است، دلم خوشه، صورتگرنقاش، دلم خوش، گل امید، کلاغ، دوست خوب من، خواب و بیداری، گذرگاه، خروس بی محل، خورشید  برخیز ،سرابی عجیب ، خواجه بیا ، عشق ، به یاد ، و… منتشر گشته است. ایشان از سال ۸۴ تا کنون در آموزشگاه های موسیقی سطح تهران و کرج در سمت مدرس آواز، صدا سازی و به آموزش و پرورش هنرجویان در سنین مختلف مشغول می باشند.

میلاد رضا مدرس آواز
میلاد رضا مدرس خوانندگی

سخن مدرس

خوانندگی پاپ یکی از پرطرفدارترین رشته های موسیقی حال حاضر ایران است، که متاسفانه هیچ گونه متد منظمی که دارای سطح بندی باشد در این زمینه تا به امروز وجود نداشته است. متاسفانه تعداد زیادی از دوستداران موسیقی و خوانندگی، بعد از سالها تلاش و هزینه هنوز از سطح خوانندگی خود اطلاع دقیق و مشخصی ندارند و گاه بعد از گذراندن دوره های آواز و صدا سازی  هنوز  با رنگ و کاراکتر صوتی شان در انتخاب قطعات برای ضبط آلبوم آشنا نیستند (به زبان ساده چه قطعاتی برای آنها مناسب تر هستند)

 آنها نمی دانند چند سال باید کلاس ها ادامه داشته باشه و یا اینکه آیا بعد از پایان دوره امکانی برای ورود به دنیای حرفه ای خوانندگی یا مربی گری وجود دارد؟

 در متد spps سعی داریم تمامی مسائل مورد نیاز خوانندگی پاپ در اختیار شما قرار دهیم و نقص های موجود این رشته موسیقی را برطرف کنیم. این شیوه دارای سطح بندی معیین است و درس ها با اهداف آموزشی مشخص طراحی شده همچنین فایل های صوتی، برای تمرین در منزلِ هنرجویان در نظر گرفته شده تا تمرین ها بصورت هدفمند و موثر انجام شود.در پایان هر سطح آزمونی از هنرجو گرفته خواهد شد و توضیحات کاملی راجع به مسائلی که هنرجو در آن سطح گذرانده، به ایشان تقدیم و گواهی آن سطح برای وی صادر خواهد شد.