آریا محمدی
  • آریا محمدی

    آریا محمدی

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آریا محمدی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آریا محمدی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 آریا محمدی

نوازنده و مدرس گیتار فلامنگو و پاپ تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی موسیقی با گرایش ساز جهانی به پایان رسانید وی همچنین دارای مدرک کارشناسی رشته فناوری اطلاعات می باشد و مدت ۱۴سال است که این ساز را بصورت حرفه ای دنبال می کند .پدرش در کودکی اولین درس های موسیقی را به او آموخت اولین استاد گیتارش آقای رضا مریوند بود در ادامه از حضور اساتیدی چون بهرام آقاخان، کامبیز پاکان، احسان فرامرزی بهرمند شد و نکات بسیاری در زمینه نوازندگی گیتار فلامنکو از آنها آموخت در زمینه گیتار کلاسیک در کلاس های آقایان رضا مریوند و محسن قلی پور شرکت جسته همچنین مبانی نظری موسیقی،پیانو، مقدمات رهبری ارکسترو برخی دروس آهنگسازی را در دانشگاه بصورت جدی دنبال نموده و در این میان از محضر استاد نادر مشایخی بهرمند بوده اند در طول سال های اخیر در سمت نوازنده گیتار در گروه های چون وستا،هوران اجراهای فراوان و درخشانی در داخل کشور داشته اند ایشان از سال ۹۰ تا کنون در آموزشگاه های موسیقی سطح تهران در سمت مدرس گیتار به آموزش و پرورش هنرجویان در سنین مختلف مشغول می باشند.

سخن مدرس

با توجه به تنوع و گستردگی ساز گیتار از لحاظ سبک های گوناگون همواره سعی بر استفاده از راهبردهای متنوع آموزشی در فرآیند تدریس داشته ام در طول چندین سال تدریس به هنرجویانی با سلایق و انگیز های مختلف  حفظ انگیزه و هدایت بینش موسیقایی آنها از دغدغه های اصلی من بوده لذا  همواره سعی می کنم نیاز و سلیقه هنرجو را درک و با توجه به این مساله در راستای اصول صحیح نوازندگی از قطعات متنوع و جذاب و البته هدفمند  در فرآیند آموزشم استفاده کنم.در این راستا مجموعه ای از قطعات خاطره انگیز و آشنای موسیقی در دهه های مختلف از آهنگساز ها و خواننده های شناخته شده را گردآوری نموده ام  که گاه با توجه به رده سنی هنرجویان  از قطعات شادتر و متناسب سن ایشان بهره می گیرم. حال وقتی هنرجو به درجه ای از توانایی اجرای تکنیک ها و انگشت گذاری استاندارد در کنار آشنایی با تئوری موسیقی و ساز گیتار، آکوردشناسی و… رسید می توان از قطعات زیبای موسیقی کلاسیک و گاه تنظیم های  استاندارد قطعات ایرانی برای تکنوازی گیتار به صورت سطح بندی شده استفاده کرد. که برای این مرحله رپرتوار نسبتا گسترده ای جمع آوری شده.تا این مرحله هنرجو به درجه مطلوبی  از اجرای تکنوازی گیتار رسیده. در ادامه ی مسیر هنرجو آمادگی ورود به سبک تخصصی و موسیقی عمیق فلامنکو را پیدا کرده که به عقیده ی بسیاری از صاحب نظران قطعا یکی از کاملترین و البته زیباترین سبک های گیتارنوازی سلو با انگشت گذاری منحصر به فرد و بسیار کارآمد در تمام شیوه های گیتار نوازی است.