دوره پیانو

دوره پیانو

دوره آموزش پیانو

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دوره آموزش پیانو

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آموزش پیانو

یادگیری پیانو می‌تواند یک سفر هیجان‌انگیز و البته چالش‌برانگیز برای علاقه‌مندان به موسیقی باشد. همچنین، یادگیری پیانو نیازمند صبر، پشتکار، و تمرین مداوم است.

در کلاس آموزش پیانو، شما با اصول اولیه نواختن این ساز آشنا می‌شوید. شما ابتدا باید با کلاویه‌های پیانو آشنا شوید و بتوانید آن‌ها را تشخیص دهید. سپس، معلم شما به شما نحوه نواختن نت‌های مختلف و نحوه استفاده از تکنیک‌های مختلف برای نواختن پیانو را آموزش می‌دهد.

کلاس پیانو 

در کلاس پیانو صدای مهرورزان تمام سعی ما این است تا با استفاده از امکانات و روش های نوین و کارآمد آموزشی همه آنچه را که برای تبدیل شدن به یک نوازنده پیانو خوب لازم است در اختیار شما بگذاریم.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش پیانو شرکت کنند؟

  • افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی با پیانو ندارند.
  • افرادی که سابقه کوتاه یا بلند مدت در یادگیری پیانو داشته‌اند.

سن مناسب برای یادگیری پیانو

از ۶ سال به بالا امکان استفاده از کلاس‌ها را دارند هر چند برای هر مقطع سنی برنامه آموزشی متناسب با آن سن تدریس خواهد شد.

محتوای آموزشی دوره مقدماتی پیانو

 هدف اصلی این دوره در نخستین گام حفظ و افزایش علاقه و انگیزه لازم برای ادامه مراحل آتی و ایجاد پایه‌های درست و محکم نوازندگی است  تا با تکیه به این پایه‌ها بتوانید دوره‌های پیشرفته‌تر را به‌راحتی بگذرانید. در این کلاس شما مجموعه‌ی تدوین و طبقه‌بندی شده‌ای از قطعات ساده و زیبا از ترانه‌های آشنا و خاطره‌انگیز ایرانی تا بخش‌های زیبا و جذاب آثار بزرگان موسیقی کلاسیک و پاپ را خواهید نواخت.

ساختار آموزشی کلاس پیانو صدای مهرورزان

دروس به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا شما مطالب و مهارت‌های آموزشی مانند تئوری موسیقی و تکنیک‌های پایه نوازندگی و نت خوانی و … را از طریق این قطعات جذاب و خاطره‌انگیز درک کنید، به‌عبارتی کاربردی یاد بگیرد و از یادگیری خود همواره لذت ببرید. همچنین با نواختن اتودها و تمارینی که هر کدام هدف مخصوصی را دنبال می‌کنند قادر خواهید بود در قالب‌های جذاب و کاربردی مهارت‌های پیشرفته‌تر نوازندگیتان را تقویت نمایید. در سطوح متوسطه و پیشرفته با قطعات و تکنیک‌های پیشرفته‌تر ساز آشنا خواهید شد و به‌مرور آمادگی لازم را برای اجرای تکنوازی، دو نوازی با سایر سازها و همنوازی در ارکستر بدست خواهید آورد. برای افراد دارای سابقه یادگیری قبلی بعد از مصاحبه و تعیین سطح طبق برنامه آموزشی معین می‌توانند آموزششان را از سر بگیرند.

در دوره مقدماتی پیانو شما با مسائل مهم و اساسی آشنا خواهید شد، از قبیل: وضعیت صحیح بدن هنگام نشستن پشت ساز، وضعیت صحیح دست‌ها هنگام نواختن، آشنایی با ساختمان پیانو، نحوه تولید صدای صحیح در پیانو، آشنایی با نت‌ها و جایگاه آنها روی ساز، آشنایی مقدماتی با ریتم و مباحث مربوطه، آشنایی با اصول نت خوانی، تمرین های مقدماتی نواختن، یادگیری آهنگ‌های آشنا و شناخته شده و ساده شده برای پیانو، نواختن اتودهای معین و هدفمند جهت تقویت مهارت‌های مورد نیاز سطح مقدماتی نوازندگی، نحوه تمرین صحیح و اصولی