حمیدرضا ساعتچی
  • حمیدرضا ساعتچی

    حمیدرضا ساعتچی

    مدرس ویولن

حمیدرضا ساعتچی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

حمیدرضا ساعتچی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نوازنده و مدرس ساز ویولن ایشان در طول فعایت هنری خود موفق به کسب مقام سوم در سیزدهمین جشنواره موسیقی جوان رده سنی ج ، کسب مقام سوم در چهاردهمین جشنواره موسیقی جوان ساز ویولن رده سنی ج ، کسب تقدیر نامه هیئت داوران در چهادهمین جشنواره موسیقی جوان ساز ویولا در بین همه شرکت کنندگان و همه رده‌های‌ سنی شده است. ایشان از محضر اساتیدی چون دکتر سروش عازمی خواه و دکتر ستاره بهشتی بهرمند بوده اند. همچنین برای ارتقای آموخته های خود در زمینه نوازندگی و آموزش ویولن در مستر کلاس های پروفسور آنیا گتووسکا استاد دانشگاه وین، پروفسور اولاف جان لانری استاد دانشگاه موسیقی ایتالیا، مستر کلاس پروفسور اِلفریده اشتامر استاد موسیقی آتنتیک باروک از آلمان و دوره ی مقدماتی و پیشرفته سلفژ کاربردی استاد ستاره بهشتی، دوره مکتب سوزوکی آموزش به کودکان استاد ستاره بهشتی شرکت نمود.

سوابق اجرایی

کنسرت مایستر ارکستر فلامنکو کلاسیک لیمیا و اجرا در سالن کوثر کرج ،اجرای سونات بهار بتهوون به همراه دکتر سروش عازمی خواه ،اجرای سولو(تکنواز) با ارکستر آذرخش سالن کوثر کرج ،کنسرت استاد کیوان ساکت و سالار عقیلی برج میلاد،جشنواره رنگ موسیقی ارکستر استاد کیوان ساکت و وحید تاج تالار وحدت کنسرت ارکستر فیلارمونیک ایران به رهبری لوریس چکنواریان و علیرضا شفقی نژاد تالار وحدت و تالار رودکی، جشنواره فجر ارکستر استاد کیوان ساکت و سالار عقیلی تالار وحدت ،جشنواره فجر ارکستر نغمه باران به رهبری آرمین تاجبخش ،کنسرت ارکستر استاد کیوان ساکت و گروه هلموت اویستراش از اتریش تالار وحدت ، کنسرت ارکستر ملی دماوند و سالار عقیلی به رهبری مرتضی شفیعی در قزوین و کرج ،کنسرت ارکستر ملی آهنگ و سعید خلج به رهبری مجید مهرور در کرج ،کنسرت ارکستر سیم هفتم و مجتبی عسگری در کرج و تبریز ،کنسرت ارکستر بزرگ آرتام به رهبری احمد مقدسی زاده سالن نژاد فلاح و سیروس صابر کرج، اجرا در دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه ارکستر ملی دماوند، تکنواز ویلن در کنسرت علیرضا طلیسچی تهران برج میلاد.

سوابق ضبط:

 همکاری با صدا و سیما و نوازندگی ویولن و ویولا در سریال های ،دلدادگان به خوانندگی محمد اصفهانی شبکه سه ،حوالی پاییز به خوانندگی سینا سرلک شبکه یک ،بچه مهندس به خوانندگی رضا صادقی شبکه دو، مینو به خوانندگی مازیار فلاحی شبکه یک ، فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ،سریال خانواده دکتر ماهان شبکه دو، سریال سرگذشت به خوانندگی سالار عقیلی شبکه یک ، سریال سرباز به خوانندگی محمد معتمدی شبکه سه(ماه رمضان) ، سریال مانکن به خوانندگی فرزاد فرزین ، فیلم سینمایی شنای پروانه ، و سریال هایی برای شبکه پخش خانگی وی از سال ۹۴ تا کنون در آموزشگاه های موسیقی سطح تهران و کرج در سمت مدرس ویولن  به آموزش و پرورش هنرجویان در سنین مختلف مشغول می باشند.

سخن مدرس

برنامه ریزی راه موفقیت برای برای رسیدن به آنچه که می خواهیم  را برایمان هموارخواهد کرد که این امر مستلزم حوصله و با پیگیری و پایبند بودن به آن است. بنای یادگیری در تکرار و مرور کردن هست. به اعتقاد من استعداد ارثی نیست و بر اساس آموزش و محیط رشد می کند، بنابراین نقش خانواده‌ها در فراهم کردن این محیط بسیار مهم هست. مسیر یادگیری یک ساز تخصصی مثل ویولن مسیری طولانی خواهد بود و پیشرفت رفته رفته با تلاش و تکرار میسر می شود.

حمیدرضا ساعتچی