علی افشار
  • علی افشار

    علی افشار

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

علی افشار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

علی افشار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

علی افشار

نوازنده و مدرس پیانو دانش آموخته کنسرواتوار تهران با گرایش آهنگسازی مدت ۲۵ سال است که موسیقی را بصورت حرفه ای دنبال می کند وی همچنین دارای کارشناسی گرافیک می باشد اولین معلم  او در موسیقی دایی اش بود در ادامه در زمینه نوازندگی پیانو از محضر استاد کلارا بوکوچاوا بهره مند شدند سپس برای تکمیل آموخته ها جهت شرکت در مستر کلاس های پیانو آقای مرژانوف عازم کشور ارمنستان شدند و تجارب ارزشمندی در این زمینه بدست آوردند . در کنار نوازندگی، آهنگسازی همواره یکی از دغدغه های ایشان بوده و در این میان دروس آهنگسازی را از اساتیدی چون ماریانا آقابکیان ،احسان صبوحی ، تنگیز، سرژیک میرزاییان و … آموختند.همکاری با گروه های موسیقی چون راز ، شهام، سیاه و سفید بعنوان سرپرست و آهنگساز و کسب عناوین برتر در جشنواره های داخلی موسیقی از سایر فعالیت های ایشان است همچنین بتازگی آلبوم و کتاب مثل پاییز شامل ده قطعه از آثار ایشان انتشار یافته است.

سخن مدرس

یکی از مهم ترین دغدغه هایم در کلاس ها همواره  این بوده که هنرجوهایم بتوانند به خودباوری لازم برسند و بتوانند باور کنند که می توانند در موسیقی پیشرفت کنند و به خواسته هایشان  برسند برایم بسیار مهم است که هنرجویانم  در روند آموزش پیشرفتشان را  بخوبی حس و و از یادگیری موسیقی لذت ببرند برای محقق شدن این هدف ، نهایت توانم را بکار می بندم و به همین نسبت انتظار دارم هنرجویان گرامی هم  در این مسیر با تمرین و پی گیری مداوم ، کمک نمایند تا مطالب و مهارت های لازم را  بهتر و عمیق تر بیاموزند. بی تردید بدون تمرین ، معجزه ای رخ نخواهد داد و جز باطل کردن وقت و هزینه و انرژی ، حاصل دیگری ندارد. تا جایی که اطلاع دارم هنوز هیچ قرص و کپسولی برای یک شبه موزیسین شدن اختراع نشده ، پس فعلا باید از روش سنتی تمرین و تلاش کردن استفاده شود .سعی می کنم از آهنگ های ساده و البته آشنا شروع کنم و کم کم همه تکنیک ها و مطالبی که برای نواختن پیانو لازم است را در کنار نواختن آهنگ ها آموزش دهم . یادگیری آکورد ها ، گام ها ، تئوری موسیقی و ریتم خوانی و غیره هم از مواردی هست که هنرجو کم کم در طول دوره آموزشی فرا خواهد گرفت .

سوابق اجرایی 

مقام دوم ژانر پاپ جشنواره موسیقی شمسه در سال ۹۱ توسط گروه راز ، سمت در گروه : سرپرست و پیانیست

همکاری با گروه شهام – گروه تقدیر شده در جشنواره موسیقی فارابی در دانشگاه هنر سال ۹۲ سمت در گروه پیانیست

همکاری با گروه سیاه و سفید و گروه شهام بعنوان پیانیست در ژانر پاپ – کلاسیک