دوره پیانو

دوره پیانو

تمام کلاس های این ماه

این نمونه متن برای گذاشتن در نوشته است.

تاریخ زمان مدت زمان کلاس ها استاد قیمت رزرواسیون

دوره پیانو

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دوره پیانو

در کلاس پیانو صدای مهرورزان تمام سعی ما این است تا با استفاده از امکانات و روش های نوین و کارآمد آموزشی همه آنچه را که برای تبدیل شدن به یک نوازنده پیانو خوب لازم است در اختیار شما بگذاریم.

چه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند؟

افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی با پیانو ندارند.

افرادی که سابقه کوتاه یا بلند مدت در یادگیری پیانو داشته اند.

سن: از ۶ سال به بالا امکان استفاده از کلاس ها را دارند هر چند برای هر مقطع سنی برنامه آموزشی متناسب با آن سن تدریس خواهد شد.

محتوای آموزشی دوره مقدماتی: هدف اصلی این دوره در نخستین گام حفظ و افزایش علاقه و انگیزه لازم برای ادامه مراحل آتی و ایجاد پایه های درست و محکم نوازندگی است  تا با تکیه به این پایه ها  بتوانید  دوره های پیشرفته تر را براحتی بگذرانید . در این کلاس شما مجموعه ی تدوین و طبقه بندی شده ای از قطعات ساده و زیبا از ترانه های آشنا و خاطره انگیز ایرانی تا بخش های زیبا و جذاب آثار بزرگان موسیقی کلاسیک و پاپ را خواهید نواخت.

ساختار آموزشی کلاس پیانو

دروس به گونه ای طراحی شده اند تا شما مطالب و مهارت های آموزشی مانند تئوری موسیقی و تکنیک های پایه نوازندگی و نت خوانی و … را از طریق این قطعات جذاب و خاطره انگیز درک کنید بعبارتی کاربردی یاد بگیرد و از یادگیری خود همواره لذت ببرید همچنین با نواختن اتود ها و تمارینی که هر کدام هدف مخصوصی را دنبال می کنند قادر خواهید بود در قالب های جذاب و کاربردی مهارت های پیشرفته تر نوازندگیتان را تقویت نماید.در سطوح متوسطه و پیشرفته با قطعات و تکنیک های پیشرفته تر ساز آشنا خواهید شد و بمرور آمادگی لازم را برای اجرای تکنوازی ،دو نوازی با سایر سازها و همنوازی در ارکستر بدست خواهید آورد.برای افراد دارای سابقه یادگیری قبلی بعد از مصاحبه و تعیین سطح طبق برنامه آموزشی معیین می توانند آموزششان را از سر بگیرند.

در دوره مقدماتی پیانو شما با مسائل مهم و اساسی از قبیل وضعیت صحیح بدن هنگام نشستن پشت ساز ،وضعیت صحیح دست های هنگام نواختن ،آشنایی با ساختمان پیانو، نحوه تولید صدای صحیح در پیانو،آشنایی با نت ها و جایگاه آنها روی ساز،آشنایی مقدماتی با ریتم و مباحث مربوطه،آشنایی با اصول نت خوانی تمرین های مقدماتی نواختن،یادگیری آهنگ های آشنا و شناخته شده ساده شده برای پیانو،نواختن اتود های معیین و هدفمند جهت تقویت مهارت های مورد نیاز سطح مقدماتی نوازندگی،نحوه تمرین صحیح و اصولی،آشنا می شوید