دوره تنبک

دوره تنبک

دوره تنبک

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دوره تنبک

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلاس تنبک صدای مهرورزان

در کلاس تنبک صدای مهرورزان تمام سعی ما این است تا با استفاده از امکانات و روش‌های نوین و کارآمد آموزشی همه آنچه را که برای تبدیل شدن به یک نوازنده تنبک خوب لازم است در اختیار شما بگذاریم.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش تنبک شرکت کنند؟

  • افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی با تنبک ندارند.
  • افرادی که سابقه یا تجربه کوتاه یا بلند مدت در یادگیری تنبک داشته‌اند.

سن مناسب برای یادگیری تنبک

از ۵ سال به بالا امکان استفاده از کلاس‌ها را دارند هر چند برای هر مقطع سنی برنامه آموزشی متناسب با آن سن تدریس خواهد شد.
محتوای آموزشی دوره  تنبک: کل دوره آموزشی، به سه دوره مقدماتی و متوسطه و پیشرفته تقسیم شده‌است و مهم‌ترین هدف اصلی دوره مقدماتی در نخستین گام حفظ و افزایش علاقه و انگیزه لازم برای ادامه مراحل آتی و ایجاد پایه‌های درست و محکم نوازندگی است تا با تکیه به این پایه‌ها بتوانید دوره‌های پیشرفته‌تر را براحتی بگذرانید. در این دوره شما با وضعیت صحیح بدن هنگام نواختن، همچنین انواع ضربات مختلف و نحوه تولید صداهای مختلف از ساز و نت خوانی مقدماتی آشنا می‌شوید.

محتوای آموزشی دوره تنبک

در مراحل متوسطه و پیشرفته شما با تکنیک های پیچیده‌تر مانند انواع ریزها، ریتم‌ها و مترهای متنوع‌تر آشنا شده و دست‌هایتان بیشتر از قبل قادر به نواختن ظرافت‌های اجرایی خواهد بود. علاوه بر توانایی نواختن از روی نت‌ها هر نوازنده بایستی بتواند ریتم‌های شنیده شده را صرفا از راه گوش روی ساز خود پیاده کند. همچنین باید توانایی تکنوازی و بداهه‌نوازی و همراهی با سایر سازها و اصول هم نوازی در ارکستر را بیاموزد. در این سطح علاوه برنواختن قطعات مختلف از روی نت شما با اصول اولیه بداهه نوازی و نواختن از طریق گوش آشنا خواهید شد. تمرین‌های تعاملی و دو نفره استاد با شما بصورت سوال و جواب‌های ریتمیک به‌مرور در شما توانایی و اعتماد به‌نفس لازم را برای تکنوازی و بداهه‌نوازی ایجاد خواهد کرد. نواختن و همراهی یک ساز ملودیک را در مراحل پیشرفته‌تر خواهید آموخت و بعد از این مرحله با حضور در ارکسترهای صدای مهرورزان و کلاس‌های گروه نوازی شما با اصول نوازندگی در ارکستر آشنا می‌شوید. در طول دوره آموزش تنبک با برگزاری کنسرت‌های هنرجویی این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا آموخته خود را محک بزنید و اعتماد به‌نفس لازم برای اجرا در حضور جمع را بدست آورید.