دوره گیتار

دوره گیتار

دوره آموزش گیتار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دوره آموزش گیتار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آموزش گیتار

یادگیری گیتار ابتدا به دنبال داشتن انگیزه و علاقه به این ساز است. برای شروع یادگیری، می‌توانید به دنبال یک گیتار مناسب برای خود باشید و ابتدا با اصول اساسی مانند نواختن آکوردها و تکنیک‌های ساده شروع کنید. همچنین می‌توانید از منابع آموزشی اینترنتی و کتاب‌های آموزشی استفاده کنید.

بعد از آشنایی با اصول اولیه، می‌توانید با تمرین و تکرار، مهارت خود را بهبود بخشید و در سبک‌های مختلف مانند راک، بلوز، جاز و… توانایی پیدا کنید. همچنین، شرکت در کلاس‌های آموزشی و دوره‌های آموزشی نیز می‌تواند به شما در یادگیری گیتار کمک کند. از این رو صدای مهرورزان با برگزاری کلاس آموزش گیتار برای تمام سطوح این امکان را برای شما فراهم آودره تا به صورت اصولی این ساز را فراگیرید.

ساختار کلاس گیتار مهرورزان

یادگیری گیتار مستلزم مجموعه‌ای از مهارت‌هاست. در کلاس‌های گیتار صدای مهرورزان سعی بر این است تا با روشی آسان و انگیزه‌بخش و کاربردی بتوانید بر اساس یک برنامه آموزشی مشخص و صحیح به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید و پس از طی دوره مقدماتی پایه های اساسی و محکم را برای رفتن به مرحله متوسطه و پیشرفته بدست آوردید. یکی از مزیت های گیتار نایلون امکان نواختن سبک‌های مختلفی مانند سبک کلاسیک، فلامنکو، پاپ و… است. در صورتی که علاقمند به یادگیری هر یک از این سبک‌ها باشید می‌توانید دوره مربوطه را انتخاب کنید اما چنانچه هنوز به این سبک‌های آموزش گیتار آشنایی ندارید می‌توانید در دوره عمومی شرکت کنید.

 

دوره گیتار

محتوای دوره آموزش گیتار ما

در این دوره علاوه بر آشنایی و درک تئوری موسیقی و نت خوانی از طریق تمرین‌های هدفمند به توانایی‌های مهمی چون  قدرت و انعطاف دست و انگشتان و همچنین مهارت‌های هماهنگی دست راست و چپ، الگوهای انگشت‌گذاری، مضراب‌های متنوع و تعویض آکوردها دست خواهید یافت. علاوه بر این تمرین‌ها در دوره آموزش گیتار مجموعه متنوعی از قطعات خاطره انگیز و بیاد ماندنی ایرانی و پاپ و بخش‌های زیبا و مهم قطعات موسیقی کلاسیک و فلامنکو را خواهید نواخت. همینطور در کلاس آموزش گیتار سعی خواهد شد به کمک اساتید با هر کدام از سبک‌های یاد شده آشنایی پیدا کنید و فضای مربوطه را لمس کنید تا پس از پایان این دوره بتوانید یکی از این سبک ها را به‌طور تخصصی دنبال کرده و به استانداردهای لازم دست پیدا کنید.

گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند، به سازهای گروه کوردوفون (به انگلیسی: Cordophones) یا زه‌صدا تعلق دارد. این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته‌است هم‌گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ که در نتیجه گونه‌های متفاوتی از آن بوجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد.